Facebook Ad Senior

48 662 247 973

info@adsenior.pl

Vademecum Opiekunki: Zapraszamy do naszego biura

Vademecum Opiekunki: Zapraszamy do naszego biura

Dzisiaj trochę nietypowy wpis w ramach Vademecum Opiekunki. Tym razem chcielibyśmy zaprosić Was do odwiedzenia nas.

Jeśli jesteś z Zielonej Góry lub okolic to zachęcamy: przyjdź do nas na rozmowę. Może zastanawiasz się nad podjęciem pracy w opiece, a może masz już doświadczenie i szukasz nowego miejsca pracy. Czekamy w biurze przy ul. Jana Sobieskiego 11 już w nieco świątecznej atmosferze.

Jak często podkreślamy – lubimy rozmawiać. Wyznajemy też zasadę, że lepiej pytać i rozmawiać niż domyślać się odpowiedzi lub szukać jej tylko w sieci. Chcesz dowiedzieć się jak my działamy? Przygotuj sobie listę pytań i przyjdź. Chętnie na nie odpowiemy i zaprezentujemy nasz model działania. Wyjaśniamy krok po kroku jak wygląda proces rekrutacji, zatrudnienia i wyjazdu do pracy.


Zapoznaj się także: Vademecum Opiekunki: Pracuj w opiece z AdSenior [WIDEO]


 

Podzielimy się też swoim doświadczeniem i priorytetami, na których budujemy naszą działalność. Jeśli będziesz zadowolona/y z rozmowy z nami i zechcesz podzielić się swoim doświadczeniem oraz oczekiwaniami może już na miejscu będziesz mógł/a wypełnić nasz formularz zgłoszeniowy.


Przeczytaj także: Vademecum opiekunki: Opiekunko i opiekunie poznajmy się!


 

Dla zdecydowanych możemy od razu przedstawić aktualne oferty. Codziennie wpływają do nas nowe zlecenia, w których można zacząć pracę. Nie jesteśmy w stanie zamieszczać wszystkich na naszej stronie, dlatego warto przyjść do biura i zapytać. Oferty staramy się jak najbardziej dopasować do oczekiwania opiekunki/opiekuna.


Zapoznaj się także: Oferty pracy


 

Dla tych, którzy chcieliby przyjść do nas na rozmowę zarezerwowaliśmy specjalny czas w dniach:

17 i 18 grudnia od 10.00 do 13.00 

Możesz przyjść bez zapowiedzi lub umówić się na konkretną godzinę, jeśli te Ci nie odpowiadają.

 

Pamiętaj, żeby szukając pracy w opiece zwracać uwagę m.in. na:

  • umowę
  • składki ZUS, od jakiej sumy i jak często są płacone
  • jak organizowany jest dojazd
  • czy firma dba o bezpieczeństwo opiekunki (zaświadczenie A1, EKUZ)
  • z kim się kontaktować w razie problemów

NALEŻYMY DO

SAZ

SAO

KONTAKT

Ad Senior Plus sp. z o.o. sp. k.
ul. Zamkowa 6/3
65-086 Zielona Góra

email: info@adsenior.pl

REFERENCJE

Jako mój pracodawca pan Dariusz z firmy Ad Senior sp. z o.o. sp. k. w Zielonej Górze zawsze sprawdza się znakomicie. Nasza współpraca trwa już 4 lata, w ciągu tego czasu wiele razy mogłam liczyć na rzetelność i zaangażowanie ze strony pracodawcy. W razie problemów w czasie pracy pan Dariusz zawsze reaguje na zaistniałą sytuację, jest pod telefonem, nigdy nie odczułam pozostawienia mnie bez opieki. Firma jest solidna, skupiająca się na pracownikach i ich potrzebach. Jestem zadowolona ze współpracy i chętnie polecę tę firmę innym osobom.

Eugenia, opiekunka osób starszych z Zielonej Góry