Facebook Ad Senior

48 662 247 973

info@adsenior.pl

Vademecum Opiekunki: Pracuj w opiece z AdSenior [WIDEO]

Vademecum Opiekunki: Pracuj w opiece z AdSenior [WIDEO]

Tym razem nieco inna forma naszego „Vademecum opiekunki”. Poświęćcie minutę, a dowiecie się jak rozpocząć współpracę z nami.

Specjalnie dla Was stworzyliśmy ten krótki filmik animowany, w którym wyjaśniamy krok po kroku w skrótowej i prostej formie jak wygląda proces rekrutacji, zatrudnienia i wyjazdu do pracy. Jak się sami przekonacie nie jest to skomplikowane.

Zatem jeśli jesteś opiekunką lub opiekunem osób starszych i chcesz w tym zawodzie pracować oraz znasz komunikatywnie język niemiecki zapraszamy do oglądania. Obejrzyj animację i skontaktuj się z nami. Miło nam będzie jak dołączysz do nas.

 

NALEŻYMY DO

SAZ

SAO

KONTAKT

Ad Senior Plus sp. z o.o. sp. k.
ul. Zamkowa 6/3
65-086 Zielona Góra

email: info@adsenior.pl

REFERENCJE

Jako mój pracodawca pan Dariusz z firmy Ad Senior sp. z o.o. sp. k. w Zielonej Górze zawsze sprawdza się znakomicie. Nasza współpraca trwa już 4 lata, w ciągu tego czasu wiele razy mogłam liczyć na rzetelność i zaangażowanie ze strony pracodawcy. W razie problemów w czasie pracy pan Dariusz zawsze reaguje na zaistniałą sytuację, jest pod telefonem, nigdy nie odczułam pozostawienia mnie bez opieki. Firma jest solidna, skupiająca się na pracownikach i ich potrzebach. Jestem zadowolona ze współpracy i chętnie polecę tę firmę innym osobom.

Eugenia, opiekunka osób starszych z Zielonej Góry