Facebook Ad Senior

48 662 247 973

info@adsenior.pl

Vademecum opiekunki: Opiekunko i opiekunie poznajmy się!

Vademecum opiekunki: Opiekunko i opiekunie poznajmy się!

Jak to się u nas w Ad Senior odbywa? Każda opiekunka i opiekun osoby starszej, który kontaktuje się z nami przez stronę www i zechce rozpocząć z nami współpracę może to zrobić przez krótki formularz kontaktowy. Wysyłając do nas taką wiadomość dajecie nam sygnał, że jesteście zainteresowani współpracą i zgadzacie się na kontakt. Jeżeli wyrazicie zgodę przysyłamy Wam do wypełnienia dłuższy formularz. I tu pewnie czasem się zastanawiacie, do czego to potrzebne? Zadając pytania po prostu Was poznajemy. A im lepiej poznamy się na samym początku, tym łatwiej będzie nam przygotować dla Was odpowiednie oferty pracy.

Wypełnij dokładnie

 

Opiekunko i opiekunie dzięki formularzowi wiemy, jakie są Twoje mocne strony, jakie masz doświadczenie i co umiesz robić. Możesz napisać nam jak długie preferujesz wyjazdy i jakie czynności opiekuńcze umiesz i lubisz wykonywać. Możesz też pochwalić się referencjami z poprzednich miejsc pracy i zaznaczyć czy masz prawo jazdy. Określisz też swoją znajomość języka niemieckiego. Formularz to jednak nie koniec, bo zawsze najważniejsza jest…

…rozmowa

 

Formularz to tylko pierwszy krok. Drugi, ten jeszcze ważniejszy to rozmowa. Przy każdej nadążającej się okazji podkreślamy, że lubimy rozmawiać z naszymi opiekunami. Naprawdę dzięki niej wiele możemy się o sobie dowiedzieć. To wtedy jest czas, by wyrazić swoje oczekiwania, powiedzieć nam o swoich mocnych stronach, ale też o obawach. To dzięki bezpośredniej rozmowie często dowiadujemy się, że wolisz jechać do osoby leżącej lub tylko do osoby chodzącej, wolisz wieś, a nie miasto i martwisz się o Internet, bo zależy Ci na codziennym kontakcie z rodziną. Wiedząc o tym, możemy poszukać dla Ciebie odpowiedniego miejsca. Ty będziesz w nim czuł/a się dobrze, dzięki temu senior, którym się opiekujesz też będzie zadowolony, a my będziemy mieli ogromną satysfakcję, że udało się nam połączyć potrzeby i Twoje, i seniora.

…po niemiecku

 

W formularzu określisz swoją znajomość języka niemieckiego, a my w czasie, którejś z pierwszych rozmów potwierdzimy to. Wiemy, że wiele z osób obawia się tego momentu rozmowy po niemiecku, ale pamiętaj jesteśmy życzliwi Tobie. Zobaczysz, że z każdym kolejnym pytaniem będziesz czuć się swobodniej. Poziom komunikacji w języku niemieckim musi być sprawdzony, bo pamiętaj, że jedziesz za granicę i będziesz opiekować się seniorem, z którym musisz się poprawnie komunikować, a nawet, jeśli będzie taka konieczność wezwać do Niego opiekę medyczną. Więcej na ten temat przeczytasz w jednym z kolejnych wpisów na blogu z cyklu „Vademecum opiekunki”.

https://www.adsenior.pl/blog/vademecum-opiekunki-znajomosc-jezyka-niemieckiego

Zdjęcie to Twoja wizytówka

 

Wypełniając formularz natrafisz na informację o dołączeniu zdjęcia. Często padają pytania: a jakie to ma być zdjęcie? Przede wszystkim powinno to być zdjęcie aktualne, najlepiej w skromnym, eleganckim, a nie ekstrawaganckim stroju, stonowanej fryzurze i makijażu, który podkreśli urodę, a nie będzie na pierwszym planie. Wszystko to razem stworzy naturalny i budzący zaufanie wizerunek.

 

Chcesz wyjechać do Niemiec i pracować jako opiekun osób starszych?

Wypełnij krótki formularz kontaktowy https://www.adsenior.pl/#formularz  

Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę. Poznając Ciebie i Twoje oczekiwania, a także umiejętności, którymi dysponujesz możemy przedstawić Ci oferty dopasowane do Ciebie. Jeśli wybierzesz jedną z nich – podpiszemy umowę o współpracę.

Masz pytania? Zadzwoń tel. 662247973 lub napisz praca@adsenior.pl

NALEŻYMY DO

SAZ

KONTAKT

Ad Senior Plus sp. z o.o. sp. k.
ul. Zamkowa 6/3
65-086 Zielona Góra

email: info@adsenior.pl

REFERENCJE

Bardzo dobra firma, uczciwa i solidna, godna polecenia. Wynagrodzenie zawsze w terminie, składki odprowadzane do ZUS-u od średniej krajowej, karta EKUZ, stały kontakt z szefem, który zawsze służy pomocą w razie problemu. Współpraca układa nam się bez zarzutu, mogę każdemu polecić tę firmę z pełną odpowiedzialnością. Pracuję już drugi rok i jestem bardzo zadowolona.

Emiliana z okolic Bydgoszczy