Facebook Ad Senior

48 662 247 973

info@adsenior.pl

O Ad Senior

AD SENIOR to firma oferująca pracę w opiece nad osobami starszymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec.

Nie ma większego zaszczytu i zarazem nie ma większej odpowiedzialności niż praca z drugim człowiekiem, zwłaszcza takim, który potrzebuje pomocy. Każdego dnia staramy się sprostać wysokim wymaganiom opiekując się seniorami, osobami niedołężnymi czy niepełnosprawnymi. Nie chcemy zawieść ich zaufania, ani zaufania ich rodzin. Dlatego nasz personel dobieramy ze szczególną uwagą.

Staramy się, by w naszym zespole pracowali ludzie mający doświadczenie w opiece, a zarazem empatyczni, podchodzący do podopiecznego z należytym szacunkiem, spokojem i uwagą. To właśnie opiekunki i opiekunowie są twarzą naszej firmy. To oni, na co dzień, spotykają się z różnymi trudnymi sytuacjami, dlatego mogą zawsze liczyć na kontakt z nami. Nie lekceważymy ich uwag i potrzeb. Monitorujemy zarówno zadowolenie naszych klientów jak i sytuację naszego personelu.

W swojej działalności gospodarczej kierujemy się zasadami działania zgodnie z prawem. Naszą misją jest najwyższa jakość usług opiekuńczych wykonywana zgodnie z wymogami i przepisami zarówno krajowymi jak i europejskimi.

Jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, działającej w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

NALEŻYMY DO

SAZ

KONTAKT

Ad Senior Plus sp. z o.o. sp. k.
ul. Zamkowa 6/3
65-086 Zielona Góra

email: info@adsenior.pl

REFERENCJE

Chciałabym serdecznie podziękować za dotychczasową udaną współpracę, bardzo dobry kontakt z firmą, pomoc i wsparcie w trudnych chwilach. Dziękuję za dobre rady, udane zlecenia, trafnie dobrane oferty do moich oczekiwań i doświadczenia. Dziękuję za dołożenie wszelkich starań, aby wyjazdy okazały się udane!

Małgorzata (województwo lubuskie)