Facebook Ad Senior

48 662 247 973

info@adsenior.pl

O Ad Senior

AD SENIOR to firma oferująca pracę w opiece nad osobami starszymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec.

Nie ma większego zaszczytu i zarazem nie ma większej odpowiedzialności niż praca z drugim człowiekiem, zwłaszcza takim, który potrzebuje pomocy. Każdego dnia staramy się sprostać wysokim wymaganiom opiekując się seniorami, osobami niedołężnymi czy niepełnosprawnymi. Nie chcemy zawieść ich zaufania, ani zaufania ich rodzin. Dlatego nasz personel dobieramy ze szczególną uwagą.

Staramy się, by w naszym zespole pracowali ludzie mający doświadczenie w opiece, a zarazem empatyczni, podchodzący do podopiecznego z należytym szacunkiem, spokojem i uwagą. To właśnie opiekunki i opiekunowie są twarzą naszej firmy. To oni, na co dzień, spotykają się z różnymi trudnymi sytuacjami, dlatego mogą zawsze liczyć na kontakt z nami. Nie lekceważymy ich uwag i potrzeb. Monitorujemy zarówno zadowolenie naszych klientów jak i sytuację naszego personelu.

W swojej działalności gospodarczej kierujemy się zasadami działania zgodnie z prawem. Naszą misją jest najwyższa jakość usług opiekuńczych wykonywana zgodnie z wymogami i przepisami zarówno krajowymi jak i europejskimi.

 

NALEŻYMY DO

SAZ

KONTAKT

Ad Senior sp. z o. o.
ul. Zamkowa 6/3
65-086 Zielona Góra

email: info@adsenior.pl

REFERENCJE

Jako mój pracodawca pan Dariusz z firmy Ad Senior sp. z o.o. sp. k. w Zielonej Górze zawsze sprawdza się znakomicie. Nasza współpraca trwa już 4 lata, w ciągu tego czasu wiele razy mogłam liczyć na rzetelność i zaangażowanie ze strony pracodawcy. W razie problemów w czasie pracy pan Dariusz zawsze reaguje na zaistniałą sytuację, jest pod telefonem, nigdy nie odczułam pozostawienia mnie bez opieki. Firma jest solidna, skupiająca się na pracownikach i ich potrzebach. Jestem zadowolona ze współpracy i chętnie polecę tę firmę innym osobom.

Eugenia, opiekunka osób starszych z Zielonej Góry