Facebook Ad Senior

48 662 247 973

info@adsenior.pl

Polska od 30.05. nie jest obszarem ryzyka

Polska od 30.05. nie jest obszarem ryzyka

Według informacji Instytutu Roberta Kocha z dnia 28 maja 2021 Polska od 30 maja br. nie jest już uznawana za obszar ryzyka Covid-19.

Powyższe oznacza, że dotychczasowe obowiązki dla osób wjeżdżających do Niemiec z Polski, a obejmujące obowiązek meldunkowy, bądź też konieczność dysponowania przy wjeździe / w ciągu 48 godzin od dnia wjazdu do Niemiec negatywnym wynikiem testu przestają obowiązywać.

Zwracamy jednak uwagę, że w praktyce zwolnienie z ww. obowiązków będzie dotyczyło personelu wjeżdżającego do Niemiec od 8 czerwca 2021 roku. Jest to związane z faktem, że obowiązki przewidziane w rozporządzeniu federalnym dotyczącym wjazdu z obszarów ryzyka, dotyczącą osób wjeżdżających z obszarów, które w ciągu ostatnich 10 dni przed wjazdem były uznawane za obszary ryzyka. Tym samym jeśli ktoś będzie wjeżdżał np. 1 czerwca 2021 roku na terytorium Niemiec, oznaczać to będzie, że jeszcze nie minęło 10 dni od 31.05., a tym samym będzie to wjazd jeszcze z obszaru ryzyka. 

NALEŻYMY DO

SAZ

KONTAKT

Ad Senior Plus sp. z o.o. sp. k.
ul. Zamkowa 6/3
65-086 Zielona Góra

email: info@adsenior.pl

REFERENCJE

Jako mój pracodawca pan Dariusz z firmy Ad Senior sp. z o.o. sp. k. w Zielonej Górze zawsze sprawdza się znakomicie. Nasza współpraca trwa już 4 lata, w ciągu tego czasu wiele razy mogłam liczyć na rzetelność i zaangażowanie ze strony pracodawcy. W razie problemów w czasie pracy pan Dariusz zawsze reaguje na zaistniałą sytuację, jest pod telefonem, nigdy nie odczułam pozostawienia mnie bez opieki. Firma jest solidna, skupiająca się na pracownikach i ich potrzebach. Jestem zadowolona ze współpracy i chętnie polecę tę firmę innym osobom.

Eugenia, opiekunka osób starszych z Zielonej Góry