Facebook Ad Senior

48 662 247 973

info@adsenior.pl

Oferty pracy w Brühl (Nadrenia Północna-Westfalia) w Niemczech

Oferta pracy w Brühl (Nadrenia Północna-Westfalia)

Stanowisko pracy: opiekunka osób starszych w Niemczech
Wynagrodzenie: €1520 + ZUS od średniej krajowej + premia świąteczna
Miejscowość: 50321 Brühl (Nadrenia Północna-Westfalia)
Od kiedy: 2021-12-15
Na okres: 6-8 tygodni
Płeć: Kobieta
Wiek: l.

Opis oferty:

Poszukujemy opiekunki osób starszych dla seniorki poruszającej się na wózku. Podopieczna cierpi na demencję i inkontynencję. Poza tym seniorka nie jest już zbyt sprawna, nie lubi chodzić, głównie spędza czas czytając gazety. Do zadań opiekunki należy pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, poruszaniu się, korzystaniu z toalety, sprzątanie, pranie itp. Opiekunka nie musi gotować. 

Dom, jest internet

W domu mieszka również mąż podopiecznej. Jest on sprawny, nadal jeździ autem i robi zakupy, więc nie wymaga on żadnej opieki. 

W domu dostępne są udogodnienia takie jak winda schodowa, łóżko pielęgnacyjne i toaleta z udogodnieniami dla osoby niepełnosprawnej. 

Aplikuj

NALEŻYMY DO

SAZ

SAO

KONTAKT

Ad Senior Plus sp. z o.o. sp. k.
ul. Zamkowa 6/3
65-086 Zielona Góra

email: info@adsenior.pl

REFERENCJE

Jako mój pracodawca pan Dariusz z firmy Ad Senior sp. z o.o. sp. k. w Zielonej Górze zawsze sprawdza się znakomicie. Nasza współpraca trwa już 4 lata, w ciągu tego czasu wiele razy mogłam liczyć na rzetelność i zaangażowanie ze strony pracodawcy. W razie problemów w czasie pracy pan Dariusz zawsze reaguje na zaistniałą sytuację, jest pod telefonem, nigdy nie odczułam pozostawienia mnie bez opieki. Firma jest solidna, skupiająca się na pracownikach i ich potrzebach. Jestem zadowolona ze współpracy i chętnie polecę tę firmę innym osobom.

Eugenia, opiekunka osób starszych z Zielonej Góry