Facebook Ad Senior

48 662 247 973

info@adsenior.pl

Aktualna sytuacja na granicy

Aktualna sytuacja na granicy

W odpowiedzi na Wasze pytania o możliwość przekraczania granic dla pracowników, przekazujemy decyzje władz niemieckich, aktualne na tę chwilę.
Zgodnie z informacjami na stronie rządowej RFN (https://www.bundesregierung.de/…/neue-einreiseregeln-1739634 od 10.04.2020 wchodzi w życie obowiązek 2 tygodniowej kwarantanny dla każdej osoby wjeżdżającej do Niemiec.
UWAGA! Obowiązek ten nie dotyczy m.in. opiekunek i opiekunów osób starszych, wjeżdżających legalnie do Niemiec w celu zapewnienia opieki osobom starszym. Oznacza to, że nasze opiekunki i nasi opiekunowie nie będą podlegać obowiązkowej kwarantannie.
 

Jednocześnie przypominamy, że osoby przyjeżdżające z Niemiec do Polski obowiązuje dwutygodniowa kwarantanna, a od 1 kwietnia obejmuje ona także wszystkich domowników podróżującego.
W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

NALEŻYMY DO

SAZ

SAO

KONTAKT

Ad Senior Plus sp. z o.o. sp. k.
ul. Zamkowa 6/3
65-086 Zielona Góra

email: info@adsenior.pl

REFERENCJE

Bardzo dobra firma, uczciwa i solidna, godna polecenia. Wynagrodzenie zawsze w terminie, składki odprowadzane do ZUS-u od średniej krajowej, karta EKUZ, stały kontakt z szefem, który zawsze służy pomocą w razie problemu. Współpraca układa nam się bez zarzutu, mogę każdemu polecić tę firmę z pełną odpowiedzialnością. Pracuję już drugi rok i jestem bardzo zadowolona.

Emiliana z okolic Bydgoszczy